Автор Тема: Ком - Емине 2013 - мечта за всеки  (Прочетена 2162 пъти)

meco puh

• Hero Member
  • Публикации: 542
Ком - Емине 2013 - мечта за всеки
« -: 30 Юни 2013, 13:37:54 pm »
Като чели закъсняхме с темата, но по-добре късно, отколкото никога. Някои вече минаха Ком Емине, като Огнян от Варна. Други в момента са на пътеката, мокри ги студен душ. Трети чакаме по-сладки приказки от синоптиците...
Дали ще ги чуваме тези приказки не зная, но почти е решено - около 16 Юли ще тръгнем за нови приключения. Дано ГОРНИЯ да се смили над нас, моля се да не е като днес. Иначе, уж сме готови, ще видим. Усещам, че ще имам групичка от 5-6 млади туристи. Ще им помогна от сърце, да изпитат удоволствието от вървене на 700 км по билото на нашия мил Балкан.
Дано всичко да е по мед и масло (да не е по вода).

ko54

• Hero Member
  • Публикации: 1656
  • Водолей
Re: Ком - Емине 2013 - мечта за всеки
« Отговор #1 -: 30 Юни 2013, 17:32:41 pm »
Ще стискаме палци и ще чакаме интересните пътеписи и снимки. Успех на групата! 
Огънят грее и свети, а телевизорът само свети и то само от едната страна.          

Tito

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 10
« Отговор #2 -: 30 Юни 2013, 23:47:00 pm »
Все едно се върна времето 2 години назад, когато за първи път тръгнах по Пътеката. Беше точно 30.06. вечерта, когато ни закараха до х.Ком и на Джулая тръгнахме в точно същото "време"... Ще го бъде и тази година, сигурен съм!

meco puh

• Hero Member
  • Публикации: 542
« Отговор #3 -: 01 Юли 2013, 00:32:29 am »
Все едно се върна времето 2 години назад, когато за първи път тръгнах по Пътеката. Беше точно 30.06. вечерта, когато ни закараха до х.Ком и на Джулая тръгнахме в точно същото "време"... Ще го бъде и тази година, сигурен съм!
Все едно се върна времето с две години назад, когато се подготвях за втори път да мина по мечтата на всеки турист - Ком Емине. Мислех, че човек на 67 години трябва да е луд, да се опита да го направи сам. Но запомнете от мен, това не е лудост, това е мечта. Мечтата се осъществява с лудории.
Знаете ли, тя се осъществи, стана действителност. Мечтайте, бъдете сигурни, че някой ден ще си видите мечттите осъществени.