Бушкрафт > Бушкрафт, туризъм, къмпинг

Какво е това бушкрафт и как го разбирам аз?

<< < (20/21) > >>

Mavrud:
За съжаление hobo.org е запазен и обявен за продажба. Цена: 9,788 USD.
Запетайката май не е десетичен знак, но ако регистрираните към днешна дата 666 потребителя дадем по 14.70 $ има шанс да го откупим. ;)

Може един конкурс да се направи за намиране на подходяща дума/израз за замяна да бушкрафт. Аз бих се включил с баирбабаитлък и кърлешперлък. :)

vanjo:

--- Цитат на: Mavrud в 26 Юли 2014, 20:18:40 pm ---За съжаление hobo.org е запазен и обявен за продажба. Цена: 9,788 USD.
Запетайката май не е десетичен знак, но ако регистрираните към днешна дата 666 потребителя дадем по 14.70 $ има шанс да го откупим. ;)

Може един конкурс да се направи за намиране на подходяща дума/израз за замяна да бушкрафт. Аз бих се включил с баирбабаитлък и кърлешперлък. :)

--- Край на цитат ---
Минаваме на вариант "Б" hobo.info  или вариант "C"  hobo.eu  или със сигурност hobo-bg.org

kozet76:
Яко изместване от темата... ??? За мене лично бушкрафта започна преди 20 и няколко години,когато дори не се споменаваше тази думичка... Всяко лято си взимах 5-6 яки найлонови чувала,брадве,нож и едно "родопско" одеалце плюс 20-на метра въже...иииииииии айде на море-балкан. И така 2-3 седмици на самоиздръжка от Майката Природа,много релаксиращо и помага да преодолееш натрупаните негативизми и агресия от града! Сега като семеен с деца е по-трудно,имам по-малко време и се ограничавам с двудневни запилявания на по 20-на километра из Балкана(в обхват на мобилните оператори),че се не знае дали точно в този момент малката нема да пипне варицела...както и се случи де.. ;D Та искам да кажа всеки си го разбира и практикува пречупено през неговата си "призма".

Mavrud:

--- Цитат на: kozet76 в 27 Юли 2014, 10:27:33 am ---Яко изместване от темата... ???
--- Край на цитат ---
kozet76, така си е, все пак изместването е в шеговита посока и спомага за връщането в правия път. ;)

biatles:
Nai- tochnata I kratka definiciq na ponqtieto, na koqto sym popadal do momenta:
Bushcraft - umenieto da jiveesh v neurbanizirana sreda.
   p.p Molq za izvinenie za maimunicata (pisha ot telefona si I imam prpblem s nastroikite. Ako mi ostane vreme, tezi dni shte preveda na bylgarski :D ). Pozdravi!

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия