Бушкрафт > Бушкрафт, туризъм, къмпинг

Съвет за Чудните скали

(1/2) > >>

Fat_Jim:
Търся съвет за удобно за палатка място в района на Чудните скали - подходящо за няколко дневно бивакуване в присъствието на МНОГО непослушен 12-годишен младеж с притъпен от градски живот инстинкт за самосъхранение и без абсолютно никакъв опит в туризма. :o

ko54:
А Wi-Fi  трябва ли да има на бивака?

Щото при мен обикновено така се получава при тръгване сред природата:

Fat_Jim:

--- Цитат на: ko54 в 09 Юли 2013, 08:07:01 am ---А Wi-Fi  трябва ли да има на бивака?

Щото при мен обикновено така се получава при тръгване сред природата:

--- Край на цитат ---
А, желателно е да няма. ;D
Всъщност моят синковец ще дойде с огромно желание. Проблемът е, че не може да си представи как би преживял без компютър. Разните му игри го карат да се мисли за всемогъщ, а това, че тренира плуване пък му дава повече кураж, когато е около вода. Тъкмо от това се притеснявам, щото язовир Цонево не е като басейна.

ko54:
Децата обаче не знаят, че 1 метър под повърхността на язовир(който и да е бил), темпричъра пада експоненциално надолу...

А относно морето - и мъртвото вълнение трябва да се отчита(но,  краят на август все още е далече). 

П.С. Относно язовирите - един от 1-те ми братовчеди се удави в язовира между Карлово и Сопот - беше  едва на 15 години, уви...

Kent:
около чудните скали е страшна жега лятото иво, дори от клуба не ходят да катерят там. имай го предвид. що не отидете по камен бряг, поне има море.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия