Автор Тема: Търся комплект брадва-трион-чук-лопатка  (Прочетена 3166 пъти)

gavra74

• Full Member
  • Публикации: 239
Търся комплект брадва-трион-чук-лопатка
« -: 11 Октомври 2014, 22:13:55 pm »
Здравейте! Търся такъв комплект от соца, не съвременен китайски. Куха метална дръжка, на която е закрепена с чоп брадва. Тя е с чук на обратната страна и може да се сваля от дръжката и като се завърти има трион. В някои комплекти има и лопатка.  >:( абе и аз не се разбрах, ама нейсе... Който го има ще ме разбере   ::)
Психолозите съветват, когато някой много те е нервирал да броиш до 10 наум... И после да му вкараш един между зъбите - тъкмо ще се е отпуснал и няма да го очаква

Mavrud

• Hero Member
  • Публикации: 645
Re: Търся комплект брадва-трион-чук-лопатка
« Отговор #1 -: 13 Октомври 2014, 19:46:50 pm »
Gavra74, в olx.bg i auction.bg съм виждал обяви.
Аз имам ама не го продавам. Все още.... Ще е предпоследното преди шведското канче.
http://picbg.net/u/48201/49483/612866.jpg
Брадвата вляво е от моя комплект, дясната от този на cat.

Все пак за да ти помогна в търсенето ще ти направя снимки за илюстрация на обявата.
Когато го купувах  преди n- години, беше в картонена кутия с надпис "Охочий комплект".
Тежи. За кола става. От комплекта най-ползвам лопатката. Има оксидация, но ако се ползва и после не се почисти и намаже тънко - хваща бързо ръжда.

__
П.П. Утре може да съм на Калиакра. Не ти е далеч. Ако дойдеш ще ти дам комплекта да си поиграеш малко. ;)
Не се взимай толкова на сериозно.

gavra74

• Full Member
« Отговор #2 -: 13 Октомври 2014, 20:18:00 pm »
а, е точно за това става въпрос!!!!
Психолозите съветват, когато някой много те е нервирал да броиш до 10 наум... И после да му вкараш един между зъбите - тъкмо ще се е отпуснал и няма да го очаква

gavra74

• Full Member
« Отговор #3 -: 13 Октомври 2014, 22:22:40 pm »
ето подробна снимка, изплагиатствана от интернет http://media.snimka.bg/s1/1791/029825887.jpg?r=0

Mavrud

• Hero Member
  • Публикации: 645
« Отговор #4 -: 19 Октомври 2014, 18:02:46 pm »

Gavra74, ето снимката.
Този комплект тежи 1,3 - 1,6кг според моя кантар. Виждал съм го и с брезентов калъф.
Успех в търсенето.
Не се взимай толкова на сериозно.