Автор Тема: ЧРД и други поздрави  (Прочетена 58243 пъти)

sika

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 82
Re:ЧЕСТИТ ДЕН НА ПОБЕДАТА!
« Отговор #45 -: 09 Май 2012, 20:13:11 pm »
ЧЕСТИТ ДЕН НА ПОБЕДАТА!

Днес честваме Деня на победата на Съветският Съюз над фашистка Германия. Без Деня на победата, нямаше да има Ден на Европа, нямаше да има свободна Европа. От 9 Май 1945г тръгва нашата свобода!

Поклон пред паметта на милионите, които отдадоха живота си за това да защитят нашите човешки цвнности. Почивайте в мир, братя, ние сме ви благодарни и признателни!

ПУСТЬ ЯРОСТ БЛАГОРОДНАЯ ВСКИПАЕТ КАК ВОЛНА, ИДЕТ ! ВОЙНА НАРОДНАЯ - СВЕЩЕННАЯ ВОЙНА !
http://www.youtube.com/watch?v=7g9Q9IDK5Ec

http://www.youtube.com/watch?v=cHo2skHHi_g&feature=youtu.be

За кое да им бладоарим ,че разсипаха България ли? За концлагерите ,за отнемането на собственоста или за Народният Съд? Цназурата ,липсата на свобота?Източването на ценни и рядки ресурси от БГ ? Или за Перистройката дето доведе кгб кадрите им на власт дето още ни тормозят? За фантастичната им турко-алтайско-монголо-хуно -угурска теория за произходът на българите та днес по цял свят да ни разправят ,че сме турко-татари?
За ква свобода и Европа като цяло ,като те сипаха най-големият мрак над Европа?
За мощните им ниската им пропаганда ,че кирилицата не е от българи за българи ,а няква общославянска писменост или за тва ,че много не им се говори ,кой им даде християнство и писмо.
За тва ,че ние сме доведени до там ,да считаме дедите си за юртаджии и ,че наместо да нарека езикът на дядо ми старобългарски ми е подхвърлен странен обединяващ термин ,който може да бъде роден само от руска глава "староцърковно славянски"
Няма начин да им благодаря или да празнувам такъв ден!

Hobo

• Hero Member
  • Публикации: 820
Re:ЧЕСТИТ ДЕН НА ПОБЕДАТА!
« Отговор #46 -: 09 Май 2012, 22:07:54 pm »
Sika,, съгласен съм с всичко, което казваш. Ще добавя и напъните постоянно да ни изкарват славяни, вместо Българи. Да ни делят на прабългари, нови и още по-нови българи. (Интересно защо няма пракитайци?!) Същите тези не спират, чрез телевизия, радио, кино и образователна система да трият родовата ни памет, чувството ни за родова принадлежност, дълг и чест пак към този наш многострадален български род. Не спират да ни унижават и унищожават.  Обаче не са руснаците. Злото е с друго лице! Самите руснаци изстрадаха много от същото това зло. Все пак сега те са свободни, а ние сме под поредното робство!
Горд съм, че служих на Родината в редовете на БНА!

ko54

• Hero Member
  • Публикации: 1656
  • Водолей
Re:ЧРД и други поздрави
« Отговор #47 -: 09 Май 2012, 23:08:08 pm »
Така си е Хобо, сега пък сме подчинени на тези, които ни бомбардираха през Втората световна война.

А тези, които защитаваха родното небе от американските бомбардировачи - са безвъзвратно забравени.

Амин!
Огънят грее и свети, а телевизорът само свети и то само от едната страна.          

sika

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 82
« Отговор #48 -: 09 Май 2012, 23:21:53 pm »
Така си е Хобо, сега пък сме подчинени на тези, които ни бомбардираха през Втората световна война.

А тези, които защитаваха родното небе от американските бомбардировачи - са безвъзвратно забравени.

Амин!
За тези пък не ми се почва тема ,че ще избеснея и сам ще си строша капиталистическия комп. :)
Фани единия удари другия.
Смяната на режима бутат се старите паметници ,строят се нови. След 50г. може млади норвежки пионерчета да поднасят цветя пред паметника на героят Андреаш Брейвик!

ko54

• Hero Member
  • Водолей
« Отговор #49 -: 09 Май 2012, 23:53:48 pm »
Първо чавдарчета, а после пионерчета - има си ред, па даже и за норвежците, уважаеми sika...

vanjo

• Hero Member
  • Публикации: 854
Честит ден на българската просвета и култура
« Отговор #50 -: 24 Май 2012, 11:40:03 am »
1851 г. — В Пловдив за първи път се честват Св. св. Кирил и Методий. Денят по-късно започва да празнува като Ден на българската просвета и култура и на славянската писменост.

Честит ви празник, бъдете здрави и щастливи.

Hobo

• Hero Member
Re:Честит ден на българската просвета и култура
« Отговор #51 -: 24 Май 2012, 11:54:37 am »
Честит паразник на всички! С българската азбука към светли бъднини!

vanjo

• Hero Member
  • Публикации: 854
« Отговор #52 -: 20 Октомври 2012, 10:44:02 am »
Честит Рожден Ден и от Мен ;D
Наздраве !

Hobo

• Hero Member
« Отговор #53 -: 20 Октомври 2012, 16:45:32 pm »
Честит Рожден Ден, Внаньо! Да си жив и здрав и дълги години скиторене ти желая! Наздраве!

Mavrud

• Hero Member
  • Публикации: 645
« Отговор #54 -: 25 Октомври 2012, 19:53:30 pm »
Честит празник Курбан Байрам на всички мохамедани в България!
Не се взимай толкова на сериозно.

meco puh

• Hero Member
  • Публикации: 542
« Отговор #55 -: 25 Октомври 2012, 20:15:14 pm »
Честит празник Курбан Байрам на всички мохамедани в България!
Благодаря от сърце!!!
Гътнах около 70 кг коч, раздадох част от него на тези които нямат възможност.
Тези от вас които имат възможност, да заповядат на ракия с курбан кебап. Знаете от пътеписите ми къде се намирам.

Hobo

• Hero Member
« Отговор #56 -: 25 Октомври 2012, 20:18:55 pm »
Честит празник Курбан Байрам и от мен. Нека всички живеем рамо до рамо. Да се разбираме както тук във форума и да не позволяваме на политиците да ни разделят и противопоставят. Живот и здраве за всички!

Mavrud

• Hero Member
  • Публикации: 645
« Отговор #57 -: 25 Октомври 2012, 20:30:37 pm »
Meco puh специален поздрав за теб!
Да си жив и здрав!
Още дълги години кочове да колиш, по баирите да ходиш и пътеписи да пишеш!
Не се взимай толкова на сериозно.

meco puh

• Hero Member
  • Публикации: 542
« Отговор #58 -: 25 Октомври 2012, 20:47:27 pm »
Meco puh специален поздрав за теб!
Да си жив и здрав!
Още дълги години кочове да колиш, по баирите да ходиш и пътеписи да пишеш!
Благодаря Mavrud, да си жив и здрав и ти, и всички които мислят като теб, като Hobo, като всички, които не разделят хората по най-различни признаци. Първо сме хора всички, след това такива или инакви.

ko54

• Hero Member
  • Водолей
« Отговор #59 -: 25 Октомври 2012, 21:03:08 pm »
Честит празник!