Автор Тема: Сезонът на летните отпуски - кой какво планира?  (Прочетена 3547 пъти)

ko54

• Hero Member
  • Публикации: 1656
  • Водолей
Някак си и неусетно лятото настъпи пак. Забелязъл съм една странна тенденция - морските жители се стремят повече към планината, а сухоземните такива - към морето. Може и да не съм прав въобще, обаче е казано отдавна, че човек се стреми към това, което го няма(демек чуждото и далечното винаги е по-хубаво).
Лично аз засега съм планирал една морска 3-дневка във Варна за средата на юли, а по-нататък ще видим.
А Вие, колеги, вече наясно ли сте със себе си? Това , това или това или други вариации.
Огънят грее и свети, а телевизорът само свети и то само от едната страна.          

Kent

• Sr. Member
  • Публикации: 362
Ние старателно се изнасяме на месеца едни път нанякъде, без значение лято или друг сезон е. За юни планираме другата седмица малко подземно ходене и малко надземно. Плажа сам по себе се подразбира чат-пат. Към края на юни някакъф Джулай ако е рекъл Господ, па дори и да не е на морето а в Странджа примерно. За юли още не знаем ;D
Да се обадиш като идваш към Варна, да шибнем по бира. като наближи ми напомни да пусна фона на ЛС. Поздрави.

ko54

• Hero Member
  • Водолей
Обезателно!

vanjo

• Hero Member
  • Публикации: 854
При мен нещата са планирани още от миналата година. Предстои ми една международна експедиция в Света Гора (Атон) и ако не ми мине котка път още една в Тян Шан . Е и няколко разходки до via ferrata

ko54

• Hero Member
  • Водолей
Направо ти завиждам за разнообразната програма!

meco puh

• Hero Member
  • Публикации: 542
През Юли съм на Ком-Емине. Ако се случи така, че да не мога да завърша, ще си устройвам 15 дневна почивка в района, от х. Добрила до х. Тъжа - Купените, Кръстците, Ботев, Рай  Равнец, Плевен и най вече, заслон Ботев.

SkyRunner

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 18
За сега първо ето това http://ajgidik.com/index.php?option=com_content&view=article&id=182%3A-18-19-2011&catid=38%3A2010-06-23-12-17-41&Itemid=115  като тръгването е от вкъщи пеш до там с кутрака  ;D Кога как кво що ще се решава в последствие!
Когато гледам планините
и слушам да шумят реките,
в шума на Рила и Пирина
аз чувам моята Родина!

cat

• Sr. Member
  • Публикации: 466
ми който няма вотпуска ко ще прай

ko54

• Hero Member
  • Водолей
ми който няма вотпуска ко ще прай

Ти поне си на морето - кеф ти в събота, кеф ти в неделя     а ние със софийските гайди що път трябва да бухаме до морето за да практикуваме морски бушкрафт