Автор Тема: Да се представя  (Прочетена 41103 пъти)

torah

• Гост
Re:Да се представя
« Отговор #30 -: 31 Август 2011, 20:13:51 pm »
Сега видях темата. Казвам се Георги от София на 45 години, имам жена и синче на 3 годинки. Занимавам се с търговия. Обичам туризма в повечето му форми, маунтин байка, ножове и всякакви остриета, спорта, литературата,историята,и старото БГ кино.

vanjo

• Hero Member
  • Публикации: 854
« Отговор #31 -: 01 Септември 2011, 09:24:47 am »
Добре дошъл. С пожелания за още повече пътеписи ревюта и снимки.

Atanassovski

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 20
« Отговор #32 -: 07 Септември 2011, 22:00:22 pm »
Добре дошъл във форума, колега Atanassovski от Иберийският полуостров. Защо не сложиш някоя снимка на остриетата, които ползваш, в раздела "Оръжие и остриета"? А пък и да разкажеш с какво се занимавате основно в испанските форуми с подобна като нашата тук тематика и насоченост?, на какво наблягате и т.н.? Благодарим предварително.

Колега здравей!  :) Много благодаря за добрите думи и посрещането.

Аз съм член на испанският клуб и форум по спортно оцеляване (така е обособено като спорт) Supervivencia y Naturaleza

Както вече споделих, с някой от колегите с които се запознах, имаме 900 активни членове по цяла Испания и около 20-30 от Южна Америка и Португалия. Тематиката е изненадващо същата, даже имената на много от темите се покриват като значение, това ме изненада малко в началото  :) При нас има много сериозни бушкрафтъри, които изобщо не спират и само с това се занимават (явно имат възможността, да са живи и здрави). Някой от нашите членове добиха опит в Африка, джунглите на Амазонка, САЩ, Канада, Сибир, Китай, Тибет и т.н Повечето от нас включително и аз се водим за любители, хехехехе  ;D

Определението ''бушкрафтър'' за мен не значи абсолютно нищо понеже според моето скромно мнение хората чувстващи се като част от Цялото, като част от Майката Природа нямат нужда от никакви определения, ние просто сме такива  :)

Като обобщение на твоя въпрос казвам, че в нашият форум се занимаваме с едни и същи неща досущ като тук  :) но с една основна и много важна според мен разлика... докато при нас колегите се хвалят кой какво острие си купил, тука гледам че се хвалите кой какво острие изработил... Не знам дали го осзнавате реално, но както казаха на колегата Зосо и Ивеца, вие сте светлинни години напред. Гордея се с това като Българин, надявам се и вие да осъзнавате огромния потенцял дето вирее на родна земя.

Поздрави!

Atanassovski

• Jr. Member
  • **
« Отговор #33 -: 08 Септември 2011, 21:22:27 pm »
Хехе, верно този мой отговор е за тук...  ;D Поздрави колегас!

Hobo

• Hero Member
  • Публикации: 820
« Отговор #34 -: 08 Септември 2011, 23:13:44 pm »
Цитат
Аз съм член на испанският клуб и форум по спортно оцеляване (така е обособено като спорт) Supervivencia y Naturaleza
Това е интересно. Можеш ли в отделна тема да ни разкажеш повече за спортното оцеляване? Какво точно представлява това, имате ли състезания, как се провеждат те и т.н. Ако имаш време да направиш едно обстойно представяне на това занимание ще четем с интерес.
Горд съм, че служих на Родината в редовете на БНА!

Atanassovski

• Jr. Member
  • **
« Отговор #35 -: 09 Септември 2011, 02:20:39 am »
Хобо малко по татакът ще ви разкажа, мързел ме гони сега.....  :D

Явор Митев

• Newbie
  • *
  • Публикации: 3
    • Личен блог...
« Отговор #36 -: 27 Октомври 2011, 10:20:52 am »
Здравейте и от мен,

случайно попаднах на линк към форума и останах приятно изненадан. Радвам се, че попаднах тук.

Казвам се Явор Митев / както е видно от нейма  ;) /. По принцип съм ангажиран в частния бизнес в здравната сфера. Хобито ми е фотография и туризъм....туризмът застъпвам във всякаквите му форми - от преходи в планината до семеен автотуризъм. По принцип пиша пътеписи и то доста, обогатени със снимков материал, така че ще има какво интересно да видите от мен.

Поздравявам всички от форума и ви желая безоблачни излети и много много здраве. !!!!!!!!!!

Поздрави на всички  ;)

hr.zlatarev

• Full Member
  • Публикации: 115
« Отговор #37 -: 27 Октомври 2011, 12:19:59 pm »
Бе това в шишето дали е планинска водица?...?... ;D :o

Явор Митев

• Newbie
  • *
  • Публикации: 3
    • Личен блог...
« Отговор #38 -: 27 Октомври 2011, 12:23:56 pm »
Бе това в шишето дали е планинска водица?...?... ;D :o

Да...любезно предоставено от колегата Kent, с когото миналата година горе-долу по това време бяхме на поход Беклемето - хижа Козя Стена..

vanjo

• Hero Member
  • Публикации: 854
« Отговор #39 -: 27 Октомври 2011, 12:32:05 pm »
Добре дошъл. С пожелания за много и интересни походи разходи и най-вече фотоси, които да споделяш. 

cat

• Sr. Member
  • Публикации: 466
« Отговор #40 -: 27 Октомври 2011, 17:15:06 pm »
Добре дошъл , и като гледам снимката по горе едно наздраве да кажа .

samotniq valk

• Full Member
  • Публикации: 119
« Отговор #41 -: 27 Октомври 2011, 17:27:15 pm »
Прегледах темата и за мой срам установих, че още не съм писал в нея и не съм се представил :(
Та казвам се Севделин. От Лом съм. Току що навършил 40 години. До не отдавна щастлив ерген, от скоро щастлив младоженец.
Другото май вече го знаете от публикациите :)

hr.zlatarev

• Full Member
  • Публикации: 115
« Отговор #42 -: 28 Октомври 2011, 10:06:39 am »
Хм - май вече не си "самотния" ;D Сега ще чакаме и котилото вълче да се народи и цяла глутница да хукне из горите  ;D

Hobo

• Hero Member
  • Публикации: 820
« Отговор #43 -: 28 Октомври 2011, 10:27:40 am »
samotniq valk, честито! Дълъг живот, здраве и благополучие! И вълчета! ;D

Явор Митев, добре дощъл, наздраве и не спирай с пътеписите. Чакаме с нетърпение следващия.
Горд съм, че служих на Родината в редовете на БНА!

samotniq valk

• Full Member
  • Публикации: 119
« Отговор #44 -: 28 Октомври 2011, 10:41:19 am »
Благодаря, приятели :)