Автор Тема: Да се представя  (Прочетена 41102 пъти)

WolfHeart

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 8
  • Soturin tie
Да се представя
« -: 04 Февруари 2011, 01:11:30 am »
Не намерих такава тема и затова ще пусна една.

Казвам се Ивайло. Приятелите ме наричат Ивак или Иво. Родом съм от Сливен, но сега живея във Варна.

За всичко друго всеки е свободен да пита. Ще се радвам да се представите в тази тема и така да знаем кой кой е и от къде е.

със здраве!
Soturin tie

unior

• Full Member
  • Публикации: 163
Re:Да се представя
« Отговор #1 -: 04 Февруари 2011, 10:25:17 am »
Добре Дошъл и отишъл Ивайло ;D ;D
(от това ако не разбреш от къде съм  ;D ;D )
Надявам се да ти хареса нашата компания :)
Влизай в чата , по често да тъ Опузнаем и теб и ти нас  ;D ;D

поздрави от Габрово  :) :)
Да притежаваш и носиш нож не е привилегия,
а отговорност.

vanjo

• Hero Member
  • Публикации: 854
« Отговор #2 -: 04 Февруари 2011, 10:57:31 am »
Цитат на: WolfHeart
Не намерих такава тема и затова ще пусна една.

Добре дошъл и здравей. Причината да няма такава тема, че голяма част от хората са се представили в форума на Стоян преди доста време. Идеята ти никак не е лоша.
Аз съм Ваньо, от София. Основни интереси спелеология, фотография, viaferrata, преходи и всякакви дейности на открито.
Семеен с едно дете. Върл фен на новите технологии, изкуствените материи и ултра леката екипировка. Лично аз смятам, че няма конфликт между "найлона" и природата ако се ползва разумно и с мярка.
ПП Виждам, че се оформя сериозно "морско лоби" във форума.  ;D

Valenti

• Sr. Member
  • Публикации: 352
« Отговор #3 -: 04 Февруари 2011, 11:42:08 am »
Откога чаках тази тема! Ами като съм срамежлив и стеснителен, не ми даде сърце да  започна пръв! ;D ;D ;D  Благодаря ти WolfHeart и добре си дошъл!
Чета блога на Стоян от доста време, но в ТОЗИ ФОРУМ се почуствах в СВОИ води, и споделих много от моите ,,тайни разработки" и смятам да продължавам и за напред!
Хайде и аз да се представя официално:
Казвам се Валентин от Морската Столица , но за приятели съм valenti  :)
Занимавам се с много неща: рисуване, дърворезба, гравюра,колоездене, стрелба с пневматичо оръжие а също така изработка на бижута от естествени материали и благородни метали! ;D ( всичко това на съвсем аматьорско и непрофесионално ниво) също така обичам да ходя в природата, с цел да подишам чист въздух , да се заредя с енергия и  най вече обичам палатките и барбекюто! ;D ;D ;D
Т.е. всичко което може да преставлява интерес за мен , се опитвам да го направя сам без предварителна подготовка или изучаване! Голямо предизвикателсто е, да се опитвам да откривам ТОПЛАТА ВОДА ;D , нищо че други преди мен са я открили! ;D

hr.zlatarev

• Full Member
  • Публикации: 115
« Отговор #4 -: 04 Февруари 2011, 14:53:40 pm »
Аз пък съм Христо. Роден съм и израсъл край Перловската река и Борисовата градина /това в София/, което струва ми се е допринесло за увлечението ми към природата. Интересите са ми скромни: малко риболов, малко туризъм,малко /като че ли все по-малко/ ски, малко офроуд /колкото да се доберем да някое по-диво място за бивак/. Но важното е събота и неделя човек да излезе от града. Всъщност мисля си, че това е характерно за всички ни в този форум, така че с нищо не съм по-различен от повечето тук. Понеже се зачекна нещо като спор за естествените и изкуствените материи да си кажа и аз мнението. Няма само бяло и черно. Не може човек в днешно време да разчета само на естествените материи а и не бива да ги пренебрегва за сметка на синтетиката. Горетекса не е по лош от вълната например /казвам го съвсем произволно/. Защо да си правя мазоли търкайки две дървета като имам запалка. Но пък с нищо не може да се замести истинския огън вечер край бивака или да отпиеш вода от планинския ручей /бирата е друга работа - нея не я пипай ;D/. А кой докъде ще отива в едната или другата посока е строго индивидуално и смятам, че всеки избор е достоен за уважение. Дай боже по-често да сме навън. Дай боже да се срещнем край огъня пък кой с аба кой с найлон - голяма работа. Пържолките и бирата да са истински /и повече та да има за всеки/... ;)

unior

• Full Member
« Отговор #5 -: 04 Февруари 2011, 17:16:56 pm »
Дай боже по-често да сме навън. Дай боже да се срещнем край огъня пък кой с аба кой с найлон - голяма работа. Пържолките и бирата да са истински /и повече та да има за всеки/... ;)

Дай Боже братя Мой Дай Боже  :) :)

Та и аз тъка , Русен Мочуков,  Роден и израснал в долината розова , но по стечение живее и работи в града на скръндзите ( Казанлък и Габрово който не разбра  ;D ;D ), От 30 лета обитавам това божие място България, от скоро щастлив Тати. Интересиии всевъзможни, стендов моделизъм , напоследъл ме влече всичко изработено от кожа , да съм в гурътъ по убаво нема , ако съм с приятели е несравнимо, риболов когато успея да отделя повече време.
Мразим да чистим с прахусмокачка , но обичам Бирааааааа  ;D ;D
а отговорност.

Admin

• Administrator
  • Jr. Member
  • Публикации: 30
« Отговор #6 -: 04 Февруари 2011, 17:22:51 pm »
Предупреждавам! Всякакви дискусии за материи в тази тема ще трия! Ако има интерес да се дискутират естествените и изкуствените материи, да се отвори нова тема! Тъй като не ми е в стила да редактирам мнения на хората, ще ми е много неприятно да трия цели мнения, в които има и представяния, но в тях има и извън темата! Бързам да го напиша това, защото предусещам на какво ще заприлича тази хубава тема ако тук се развихри спор за или против найлона!

vanjo

• Hero Member
« Отговор #7 -: 18 Март 2011, 11:14:32 am »
Доста нови хора се регнаха във форума, а още не са казали и една думичка за себе си.  Надявам се вродената ви скромност да бъде преодоляна  ;D Предварително благодаря , а на ново дошлите Добре дошли и много приятни мигове тук във форума и още повече приятни мигове сред природата в компанията на добри приятели и любими хора.

scrooge

• Full Member
  • Публикации: 176
« Отговор #8 -: 18 Март 2011, 13:43:59 pm »
Ми аз съм нов в форума.Казвам се Иван и съм от Пловдив.На 29 години, все още неженен(ама съм тръгнал към бракуването).Интереси и хобита много ама свободното време малко.Обичам риболова и природата ,да се разхождам на спокойствие и чист въздух.Най-новото ми хоби е да правя разни изделия от кожа.
don't waist your time for searching all those waisted years

SkyRunner

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 18
« Отговор #9 -: 18 Март 2011, 16:41:25 pm »
Че то й аз съм си нов  ::) Тъи че.Ми казвам се Стефан Атанасов от Благоевград на 27г.Работя в магазинче за хранителни стоки.Имам и две кутрета едното е чао чао на 2г.(води се че е на сестра ми)и моя Змей Горянин Burton Кавказка овчарка на 10 месеца.Котките и рибките няма да ги изброявам :) Обожавам Планината и сичко свързано с нея! Карам сноуборд и едни чудесий наречени SkyRunner който са много шашави.
Когато гледам планините
и слушам да шумят реките,
в шума на Рила и Пирина
аз чувам моята Родина!

LIC

• Full Member
  • Публикации: 154
« Отговор #10 -: 18 Март 2011, 18:50:59 pm »
И аз като колегата scrooge съм Иван от Пловдив, както повечето знаете, само съм на 24. Хобита, съвсем най-различни, някой ден като не съм толкова изморен може и повечко  ;D

bobber

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 48
« Отговор #11 -: 18 Март 2011, 23:11:40 pm »
казвам се драго от пловдив
женен с дете. хобита: природа, мотори, коне
ей тея скайрънъри са голяма работа....с тва колко км можеш да вдигнеш

vanjo

• Hero Member
« Отговор #12 -: 19 Март 2011, 10:07:00 am »
Брей каква пловдивска бригада се заформя  :) Добре дошли макар и със закъснение.

unior

• Full Member
« Отговор #13 -: 19 Март 2011, 10:37:04 am »
Добре дошли на всички  :) пожелавам приятно изкарване на свободното време в форума
и дай боже още повече такова сред природата с другари верни  :) :)
а отговорност.

cat

• Sr. Member
  • Публикации: 466
« Отговор #14 -: 19 Март 2011, 10:52:58 am »
Добре дошли на всички . И дано освен виртуално да се запознаем и лично  :).