Автор Тема: LEATHERMAN wave  (Прочетена 16804 пъти)

emil

• Sr. Member
  • Публикации: 282
Re: LEATHERMAN wave
« Отговор #15 -: 05 Август 2014, 15:10:49 pm »
Това го гледах в youtube преди години, докато си избирах моя Leatherman. Беше някакъв американец. Смях се със сълзи на идиотията, то бива любов, бива, ама чак пък да се храниш с мултитул е прекалено!
Човешкият мързел е двигател на прогреса!

кукри

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 79
« Отговор #16 -: 05 Август 2014, 18:28:33 pm »
Какво сега, ще се обиждаме ли?!

Hunter

• Full Member
  • Публикации: 108
« Отговор #17 -: 07 Август 2014, 01:50:50 am »
Ами стана, засега само лъжицата, че имах една с дебела дръжка, та имах материал за отнемане. Сега съм малко сънен, но утре-вдругиден ще снимам да се похваля. На мен ми е удобно и си мисля, че и други неща е време да му приспособя на моя Уейв. Скоро гледах един пич, за да не хаби постоянно триончето на Ледермана, си е пригодил няколко от триончета от зеге, различни размери и зъби. Когато са му под ръка ползва тях, а естествено иначе ползва триона на мултитула като си е навън. Ледерман Уейв ми е най ползвания нож + другите неща които са по него естествено. За последните две години единствено Онтарио Рат 1 го конкурира като острие в чантата ми, но все пак Уейв-а води. А и за всеки ден е по - удобен, че нося всичко необходимо на едно  ;D

emil

• Sr. Member
« Отговор #18 -: 07 Август 2014, 17:46:02 pm »
Какво сега, ще се обиждаме ли?!
Съжалявам, колега! Не възнамерявах да те обидя, но и не допусках, че си решил да правиш подобна приставка на мултитула. Няма ли да е по-лесно просто да си носиш лъжица и вилица?

кукри

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 79
« Отговор #19 -: 07 Август 2014, 18:24:14 pm »
Тула така и така е със мен навсякаде.Като съм в гората или на планина,нося още доста неща.
Тази малка виличка е удобна и 5/6 пъти по-лека от чифт прибори.Общото тегло на ледермана ,със нея в калъфа,въобще не се променя.

nokian

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 76
« Отговор #20 -: 04 Април 2016, 11:29:46 am »
И аз си взех един Уейв.

emil

• Sr. Member
« Отговор #21 -: 05 Април 2016, 10:22:01 am »
И аз си взех един Уейв.
Честита придобивка! Със здраве да го ползуваш. Ако не е тайна откъде го купи и за какви парички?

nokian

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 76
« Отговор #22 -: 05 Април 2016, 11:23:00 am »
Взех го за 120 лв  използван но запазен от базар БГ, много ми хареса.
Благодаря.